به نام خدا
متاسفانه امشب متوجه شدم وبلاگی به نام (وبلاگ خدیجه) که از سلفی ها(وهابیون) بی دین و خدا نشناس هست در یکی از کامنت های خود از طرف اینانب بی احترامی هایی به ساحت مقدس نائب حضرت بقیة الله حضرت امام ای حفظه الله تعالی کرده است و با سوء استفاده از نام طلبه جوان و آدرس این وبلاگ و همینطور سوء استفاده از آدرس ایمیل اینجانب گزافه هایی رانده است که من بسیار ناراحت شدم و در همین وبلاگ از او که به نام مریم آرامیان مطلب گذاشته است و اهانت کرده ابراز برائت میکنم و به خداوند متعال از شر دشمنان دین و نظام مقدس اسلامی و شخص شخیص رهبر معظم انقلاب پناه میبرم.
این آدرس را بنده گزارش تخلف دادم اما کسی ترتیب اثر نداده است اما به طور شگفت انگیزی آمار وبلاگ بنده پایین آمده.!
Http://khadijeh-saqafi-3.blogfa.com
امیدوارم بقیه دوستان مثل دوست ظاهربینی که آمده و به بنده فحش داده سوءظن پیدا نکنند.
لطفا شماهم گزارش دهید تا سریعتر جلوی تفکرات اینچنینی گرفته شود.

داستانی که نگاه شما را تغییر خواهد داد.

سوء استفاده از آدرس و ایمیل وبلاگ طلبگی

وبلاگ ,آدرس ,سوء ,بنده ,استفاده ,الله ,سوء استفاده ,به نام ,استفاده از ,دین و ,است و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

negareyehtouba آموزش زبان انگليسي در خانه boomrangse رایگان * free سفـره خاتـون در پرانتز مشاور و مدرس مالیاتی تقدیر فن فیک اکسو sima تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد دانلود جزوه